7/24

Haftanın Her Günü

Kuruçeşme Mah.

Hasta Yurdu Cd. No:8 Bursa

0224 224 24 23

Hizmetler

Acil Sağlık Hizmeti

Özel Eker Ambulans olarak; kalite, güven ve hız ilkelerine göre talep edilen ÖZEL AMBULANS Hizmetlerini, gerekli donanımını en üst düzeyde temin ederek, araçlarında ve komuta kontrol merkezinde her türlü ambulans servisi imkanına uygun ve etkin şekilde sağlayabilmektedir. Araçlar uygun GPS ve iletişim sitemine sahip olup, anlık komuta merkezinden takibi sağlanmaktadır. Ekip görevine göre gerekli mesleki tecrübe ve bilgisine sahip olup, “Etik ve Hasta Hakları” kurallarına da koşulsuz uymakta ve uygulatmaktadır.

Ambulans Kiralama

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI tarafından onaylı Özel Eker Ambulans olarak, alanında uzman ve tecrübeli Ambulans Sağlık Personeli ve tam donanımlı üst düzey Ambulans Ekipman / Malzemeleriyle yer alan “Acil Yardım Ambulansı veya Hasta Nakil Ambulansları”mız ile, ihtiyaç ve talebiniz dahilinde firmanıza veya dilediğiniz organizasyon, açılış ve çeşitli hizmet talepleri doğrultusunda “AMBULANSLAR VE ACİL SAĞLIK ARAÇLARI İLE AMBULANS HİZMETLERİ YÖNETMELİĞİ” yükümlülüğünü yerine getirerek “Etik ve Hasta Hakları” nezdinde hızlı ve güvenilir olarak “Özel Ambulans Hizmeti” alabilmek için bizimle çalışabilirsiniz.

Cenaze Hizmetleri

Özel Eker Ambulans ve Cenaze Hizmetleri olarak, hem yakınlarını ve tanıdıklarını kaybeden insanların zor zamanlarında onların yanında olarak hem cenaze nakil işlemlerinin hem de defin işlemlerinin yapılması, gerekli belgelerin ve organizasyonun sağlanması, defin işlemlerine ilişkin gerekli malzemelerin temini işlerinde yardımcı olmaktadır.

Gerek cenazelerinin hastanelerden, morglardan, evlerinizden yada bulundukları yerden alınması, işin ehli ekip ile kefen ve tahnit işlemlerinin yapılması, cenazelere ilişkin savcılık, belediye ve yetkili makamlardan alınacak belgelerin sağlanması ve usullerine uygun olarak mezarlıklara taşınması, defin ve kabir organizasyonunu kapsamaktadır.

Organizasyonlar

We understand you’re saving for all different life events: retirement, a house or simply to build wealth.
Top
WhatsApp chat